0212.521 36 63 - 0542.216 85 02

Servis

Servis

KOLTUK TAMİRİ Detay büro koltuk teknik servis tüm İstanbul ilimize yetkili eleman ve servis araçları ile büro koltuk tamiri hizmeti vermektedir. Koltuk tamiri ile ilgili Tel : 0212 521 36 63 Fax : 0212 521 36 79.

Büro koltuk tamiri ile ilgili iş yerinizdeki koltuk kumaş değişimi, koltuk yedek parça ve  sorunlu olan personel koltuklarınıza yerinde ücretsiz keşif yapılarak  bilgi verilir.   

Detay büro koltuk teknik servisi ile, büro koltuk tamiri ve kumaş değişimlerinizi, bürolarınızda kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan koltuk ve kanapelerinizi uzman ve tecrübeli elemanlarımız ile yerinde tesbit ederek ve en kısa zamanda tekrar sizlere ulaştırmak üzere kendi araçlarımızla yerinden alıyor ve yeni görünümüne kavuşturarak tekrar sizlere teslim ediyoruz. 

Bürosit yetkili servisi olmanın sorumluluğu ve 25 yıllık birikimimizle bizler bu konuda müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz. 

Kumaş değişimlerimizin yanısıra  koltuk yedek parça satışımız bulunmakta ve  İstanbul dışı yedek parça talebinizi kargo ile sizlere ulaştırmaktayız.

Ayrıca kurumsal frmaların talebi doğrultusunda Anadoludaki her bölgemizde koltuk tamirlerini yerinde yapabilmekteyiz.