0212.521 36 63 - 0542.216 85 02

Hakkımızda

Detay Büro |Büro ve Ofis Koltuk Tamiri

Detay büro mobilyaları ve Bürosit yetkili servisi olarak 25 yıllık birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmiyle sizlerin hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Detay büro mobilyaları ve Bürosit yetkili servisi olarak büro koltuk tamiri ile ilgili tüm taleplerinizi tecrübeli elemanlarımız ile cevaplıyoruz.

Ofis koltuk tamirinde kullandığımız ürünler orijinal olup aynı zamanda 1 yıl garantilidir.

Bu sebeple tamir yapılan ürünlerin tümüne garanti verebiliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olup satış sonrası hizmetin önemli olduğunu bu sebeple Bürosit yetkili servis olmamızın ayrı bir sorumluluk ve görev duygusunun bizleri başarılı olmaya sevk ettiğini belirtmek isteriz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin bizlerden ne istediğini biliyoruz.

Büro koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ile ilgili Büro koltuk kumaş ve koltuk yedek parça değişimlerimizde orijinal ürünler kullanmaktayız.

Cafe, Otel, Restaurant gibi yerler ile Kurumsal ve şahıs firmalarındaki koltuk ve kanepe gruplarındaki tüm kumaş ve yedek parça değişimlerinizde sizlere bizzat gelerek yetkili arkadaşlarımız tarafından gerekli Renk kartelaları bırakılmaktadır. 

Büro koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti olarak DETAY BÜRO, 25.Yılında da Öncü marka olmaya devam edecektir.

Bizlerin varoluş sebebi olan tüm müşterilerimize şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız.